влевовправо
Запитайте знижку!

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профіль універсальний чорного кольору з композитного полімеру WALLSTYL IL10
Використовується під приховане освітлення
Може розташовуватися на підлозі, на стіні, під стелею
Має фінішне покриття чорного кольору! Немає потреби надалі фарбувати після монтажу
Світловий канал накриває матова напівпрозора вставка
Довжина виробу 2 метри
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Світлодіодний |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Покриття | Фарба |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Призначення | Універсальний |
- Ціна: 1 750 ₴

