влевовправо
Запитайте знижку!

Стельовий плінтус для штор і підсвічування Orac CX215-2600 LEDGE (95х45х2600) мм
- Готово до відправки
- Код: CX215-2600
1 128 ₴
+380 (68) 208-00-77
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус стельовий із дюрополімеру Orac CX215-2600 LEDGE для декорування штор і підсвічування штор
Елегантний L-подібний профіль дає змогу красиво оформити Ваш карниз для штор, а також дає можливість розмістити LED-стрічку для підсвічування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Світлодіодний |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 2600 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Для стелі |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 1 128 ₴
- Спосіб упаковки: 10 шт.


