Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стінова 3D-панель Cezar THALIA з полімеру високої щільності (композитного полімеру) для створення ідеального монотонного рельєфу на стінах
Матеріал виготовлення панелі — полімер високої щільності HDP
Панель покрита білою ґрунтовкою для подальшого фарбування фарбою на водній основі в потрібний Вам колір
HDP (High Density Polymer) — сучасний, надійний і довговічний матеріал. Не дає зсідання, стійкий до вологи та механічних пошкоджень!
Панели Cezar THALIA дають можливість створити елегантну безшовну тривимірну поверхню ідеально відповідну як для сучасних, так і класичних інтер'єрів.
Для монтажу панелей Cezar THALIA рекомендований до використання фірмовий клей і шпаклівка для фінішного оздоблення.
Габаритні розміри стінової панелі Cezar THALIA 02:
- Ширина — 179 мм
- Глибина — 15 мм
- Довжина — 2800 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cezar |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 2800 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Композит |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15 мм |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Ширина | 179 мм |
- Ціна: 1 350 ₴
- Спосіб упаковки: Стандартне заводське паковання - 10 штук Товар продається поштучно



