Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна об'ємна стінова панель з композитного полімеру Grand Decor HW 369
Панель у формі частих каннелюр колони
Стінова 3D панель HW 369 виробляється в довжинах 2 м та 2,8 м
Панель Grand Decor HW 369 також виробляється в гнучкому варіанті для використання на закруглених поверхнях!
Ширина панелі 25 см
Глибина панелі 1,25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Гранд Декор |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Композит |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12.5 мм |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 1 351 ₴




