Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна стінова панель із поліуретану W109 VALLEY | Orac Decor
Довжина панелі 2,6 метри
Також доступна в гнучкому виконанні для використання на закруглених поверхнях
Запросіть Вашу знижку під час оформлення замовлення через сторінку нашого сайту: alexdecor.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 2600 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Товщина | 13 мм |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 3 312 ₴
- Спосіб упаковки: 10 шт.


