Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна стінова панель з дюрополімеру WX211 FLUTE | Orac Decor
Панель Orac WX211 FLUTE доступна в довжині 2м та 2,6м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 2600 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Ширина | 255 мм |
- Ціна: 2 520 ₴
- Спосіб упаковки: 6 шт.






