Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна стінова панель з дюрополімеру WX210 REED | Orac Decor
Панель Orac WX210 REED доступна в довжині 2м та 2,6м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Ширина | 255 мм |
- Ціна: 1 932 ₴
- Спосіб упаковки: 10 шт.






