Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна стінова панель з поліуретану W215 HILL BEAD | Orac Decor
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 800 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15 мм |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 3 162 ₴
- Спосіб упаковки: 5 шт.




