Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гнучкий аналог стінової панелі з поліуретану W372 Art Decor
Застосовується на закруглених поверхнях
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Art Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2800 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 4 966 ₴



