Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус стельовий із композитного полімеру з можливістю монтажу прихованого освітлення KH 916 Grand Decor
Профіль полімерний Grand Decor KH916 можна використовувати як звичайний стельовий карниз так і як карниз під приховане LED освітлення
Для прихованого освітлення рекомендується використовувати всередині профілю світловідбивну стрічку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гранд Декор |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плінтуса | Світлодіодний |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Для стелі |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 388 ₴





