Запитайте знижку!

Консоль EQ036 до декоративної балки Decowood рустик (12х12)см темна
- В наявності
- Код: EQ036D
376 ₴
+380 (68) 208-00-77
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративний елемент – консоль. Імітація опори до балки з поліуретану
Може використовуватися з декоративною балкою Decowood рустик темного кольору з перетином (12х12)см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decowood |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Фарба |
| Тип виробу | Консоль |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 120 мм |
- Ціна: 376 ₴
