
Консоль EQ017 до декоративної балки Decowood рустик (9х6)см сіре дерево
- Під замовлення
- Код: EQ017G
Відправка з 08 квітня 2026244 ₴
+380 (68) 208-00-77
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративний елемент – консоль. Імітація опори до балки з поліуретану
Може використовуватися з декоративною балкою Decowood рустик кольору сірого дерева з перетином (9х6)см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decowood |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Фарба |
| Тип виробу | Консоль |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 60 мм |
- Ціна: 244 ₴
