Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний профіль прямокутної форми WALLSTYL WD4
Може застосовуватися як підлоговий плінтус, стіновий молдинг, стельовий плінтус
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Плінтус під фарбування |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 326 ₴


