влевовправо
Запитайте знижку!

Консоль модерн Decowood ED015 кольору темного дерева (22х17х19)см
- В наявності
- Код: ED015D
495 ₴
+380 (68) 208-00-77
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративний елемент — консоль. Імітація опори до балки з поліуретану
Може використовуватися з декоративною балкою Decowood модерн темного кольору з перерізом (17х19) см
Габаритні розміри консолі:
- Висота 22 см
- Ширина 17 см
- Глибина 19 см
Покриття — фарба кольору темного дерева
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decowood |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Фарба |
| Тип виробу | Консоль |
| Розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 190 мм |
- Ціна: 495 ₴

