влевовправо
Запитайте знижку!

Консоль EQ015 до декоративної балки Decowood рустик (17х19)см світла
- В наявності
- Код: EQ015L
495 ₴
+380 (68) 208-00-77
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративний елемент – консоль. Імітація опори до балки з поліуретану
Може використовуватися з декоративною балкою Decowood рустик світлого кольору з перетином (17х19)см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decowood |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Фарба |
| Тип виробу | Консоль |
| Розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 190 мм |
- Ціна: 495 ₴

