Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус стельовий із композитного полімеру KH917 Grand Decor
Чудово підходить для натяжних стель!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гранд Декор |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плінтуса | Стельовий плінтус |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Для стелі |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 29 мм |
- Ціна: 347 ₴



