Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
База під лиштву D330 | Orac Decor
Постамент (база) для лиштви. Використовується як декоративний елемент і як перехідник між лиштвою та підлоговим плінтусом.
Комплект 2 штуки (ліва та права)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Грунтовка |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Обрамлення дверного отвору |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Глибина | 41 мм |
- Ціна: 936 ₴/пара
- Спосіб упаковки: 2 шт.




