Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус стельовий із поліуретану ARSTYL Z15
Класичний несиметричний профіль у формі хвилі
Має гнучкий аналог ARSTYL Z15 FLEX для використання на закруглених стінах
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Стельовий плінтус |
| Матеріал | Поліуретан |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Покриття | Грунтовка |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Призначення | Для стелі |
- Ціна: 300 ₴


