Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус стельовий з поліуретану ARSTYL AD23
Профіль великих розмірів для високих приміщень. Може застосовуватися так само в якості профілю під приховане освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Стельовий плінтус |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Для стелі |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 2 500 ₴







