Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профіль універсальний з композитного полімеру для прихованого освітлення WALLSTYL IL12
Може використовуватися як плінтус підлоговий, стіновий молдинг, стельовий карниз
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Світлодіодний |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Покриття | Грунтовка |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Призначення | Для стелі |
- Ціна: 530 ₴
- Спосіб упаковки: Повна заводська упаковка 60 м (30 шт)










