Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус прямокутний повнотілий гнучкий SX194FLEX
Призначений для використання виключно на закруглених поверхнях
Використовується самостійно або в стикуванні зі своїм жорстким негнучким аналогом Orac SX194
Мінімальний радіус вигину R1 - 25 см
Мінімальний радіус вигину R2 - 80 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Плінтус під фарбування |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Каучук |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 786 ₴
- Спосіб упаковки: 56 шт.


