Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гнучкий аналог стельового плінтусу Orac C339 NOBLESSE
Використовується на закруглених стінах самостійно або зі своїм жорстким аналогом C339
Мінімальний радіус вигину 380 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Стельовий плінтус |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Каучук |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Для стелі |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 4 146 ₴
- Спосіб упаковки: 7 шт.


