Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гнучкий стельовий плінтус Orac C211Flex для використання на закруглених стінах
Мінімальний радіус вигину — 250 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Стельовий плінтус |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Каучук |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Для стелі |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 4 488 ₴
- Спосіб упаковки: 9 шт.

