Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
База - стикувальний елемент між підлоговим плінтусом і дверною лиштвою WB3 WALLSTYL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Використання декоративної ліпнини | Всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Без покриття |
| Тип виробу | Обрамлення дверного отвору |
| Розміри | |
| Висота | 162 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 30 мм |
- Ціна: 975 ₴





