Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус підлоговий з дюрополімеру Decomaster D122
Виріб доступний в стандартному виконанні довжиною 2 метри
Монтаж плінтуса D122 на підготовлену стіну рекомендується проводити за допомогою клею
Стиковка плінтусів D122 між собою проводиться за допомогою клею для стиків
Плінтус D122 загрунтований під фарбування. Забарвлюється будь-якими лакофарбовими матеріалами після повного висихання монтажної і стикувального клею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Декомастер |
| Країна виробник | Китай |
| Вид плінтуса | Плінтус під фарбування |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Для підлоги |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 308,55 ₴
