Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профіль універсальний із композитного полімеру WALLSTYL IL11
Використовується під приховане освітлення підлоги, стіни, стелі
Плінтус із високощільного полімеру полімеру (HDPS) сірого кольору з грунтувальним покриттям білого кольору
Після монтажу необхідне фарбування в потрібний Вам колір!
Світловий канал збоку накриває напівпрозора матова вставка
Довжина плінтуса 2 метри
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Світлодіодний |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Покриття | Грунтовка |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Призначення | Універсальний |
- Ціна: 1 300 ₴
- Спосіб упаковки: Повна упаковка 26 м (13 шт)





