Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профіль універсальний із композитного полімеру WALLSTYL IL10
Використовується під приховане освітлення
Може розташовуватися на підлозі, на стіні, під стелею
Світловий канал накриває матова напівпрозора вставка
Покритий білим ґрунтувальним шаром для подальшого фарбування в необхідний Вам колір
Довжина виробу 2 метри
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Світлодіодний |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 1 300 ₴






