Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус стельовий з гладким профілем Orac Decor C327 MANOIR
Інші профілі серії MANOIR - C325 MANOIR і C326 MANOIR
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Стельовий плінтус |
| Висота | 143 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Для стелі |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 159 мм |
- Ціна: 2 880 ₴
- Спосіб упаковки: 8 шт.

