Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна стінова панель з поліуретану Orac Decor W120 AUTOIRE
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 1500 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Товщина | 32 мм |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 4 740 ₴
- Спосіб упаковки: 4 шт.




