Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна стінова панель із поліуретану W109 VALLEY | Orac Decor
Панель завдовжки 2 метри, покрита білою ґрунтовкою під подальше фарбування в потрібний Вам колір
Для монтажу панелі на підготовлену поверхню необхідно використовувати фірмові клею та шпаклівки
Також доступна в гнучкому виконанні для використання на закруглених поверхнях
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Товщина | 13 мм |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 2 544 ₴
- Спосіб упаковки: 12 шт.







