Запитайте знижку!

Консоль Decowood E046 кольору темного дерева (31х14х13)см
- В наявності
- Код: E046D
412 ₴
+380 (68) 208-00-77
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний елемент стикування для декоративних балок Decowood темний
Застосовується для декоративних балок з перерізом 19х13 і 17х19
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decowood |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Фарба |
| Тип виробу | Консоль |
| Розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 130 мм |
- Ціна: 412 ₴
