Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративний елемент – консоль. Імітація опори до балки з поліуретану
Може використовуватися з декоративною балкою Decowood модерн кольору червоного дерева з перетином (17х19)см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decowood |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Фарба |
| Тип виробу | Консоль |
| Розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 190 мм |
- Ціна: 450 ₴


Відправка з 08 квітня 2026